O Leila

Restauracja

Leila

O Leila

Szukacie w Warszawie miejsca innego niż wszystkie, gdzie poczujecie prawdziwe smaki kuchni bliskowschodniej i nie tylko? Leila jest idealnym miejscem dla Was. Stworzona z pasji do gotowania przez grupę przyjaciół, butikowa restauracja Leila, to coś więcej niż kolejne miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Zlokalizowana w ścisłym centrum tuż za hotelem Novotel jest idealnym rozwiązaniem na wczesny obiad lunch czy też kolację biznesową. Pytacie nas, czy Leila jest restauracją tylko wegetariańską, nie Kochani, Leila to także wspaniała karta dań z owocami morza, ogromna paleta najlepszych dań z ryb, małż, ośmiornic, stworzona specjalnie na Waszą prośbę.

Restauracja Leila, restauracja bliskowschodnia Warszawa, Restauracja Warszawa Centrum, mezze 5

 

Smak w Leile

Jakość, stawiamy na jakość, świeżość produktów i nietuzinkowy smak. To właśnie dlatego nasz Szef kuchni każdego poranka odwiedza halę mirowską i okoliczne bazary, aby samemu dobrać odpowiednie składniki do naszych dań. Jakość, połączona ze szczyptą miłości, odrobiną pasji i kilogramami zaangażowania to to, co wyróżnia Leile na tle innych miejsc na gastronomicznej mapie Warszawy. Restauracja Leila to tylko 13 stolików, dlatego poczujecie się tutaj jak w domu, jak w najlepszych restauracjach bliskowschodnich w Jordanii, czy tych malutkich urokliwych miejscach w bocznych uliczkach Paryża. Staraliśmy się stworzyć wyjątkowy klimat, miejsce, do którego nasi goście będą wracać i które będą polecać swoim przyjaciołom.

O Leile cześć 2

Zespół

w Leila

Każdego dnia nasz zespół począwszy od pracowników kuchni, kelnerów a kończąc na managerach, dokłada wszelkich starań, aby każdy gość wychodził z naszej restauracji z uśmiechem na twarzy. Zależy nam, aby wizyta w Restauracji Leila była czymś więcej niż tylko posiłkiem, aby stała się tym momentem w ciągu dnia, który zostanie zapamiętany na długo. Wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie, dlatego postawiliśmy na kucharzy i Szefa Kuchni z Jordanii, bo kto może lepiej znać kuchnie mezze niż rodowici Jordańczycy, skąd ta kuchnia się wywodzi. Zadbaliśmy o detale, tak aby nasza restauracja w pełni oddawała charakter kuchni bliskowschodniej, każdy element wystroju począwszy od zastaw, stolików czy kanap w restauracji Leila nawiązuje charakterem do bliskiego wschodu.

Restauracja Leila, restauracja bliskowschodnia Warszawa, Restauracja Warszawa Centrum, mezze 5

 

 

 

 

 

 

Restauracja Leila, restauracja bliskowschodnia Warszawa, Restauracja Warszawa Centrum, mezze 5

Kuchnia

Bliskowschodnia

Dla Gości spoza Polski mamy niespodziankę. Dla was mówimy po angielsku, niemiecku oraz arabsku. Bądźmy konsekwentni, nie gonimy za trendami w gastronomii, stawiamy na tradycję połączoną z nowoczesnością. Każda restauracja, bar, czy pub czymś się wyróżnia, jak to mówią nasi goście: Leila, to miejsce stworzone przez prawdziwych pasjonatów dla każdego. Już po pierwszej wizycie w naszej restauracji zakochasz się w smakach i kolorycie kuchni bliskowschodniej. Zaczarujemy Twoje zmysły wspaniałymi przyprawami, przystawkami mezze, falafelem czy zalukiem. Tradycja, jakość, inny wymiar kuchni bliskowschodniej to właśnie restauracja Leila.

 

 

Rezerwacja stolika

Stolik można zarezerwować telefonicznie pod numerem: 723-440-044