Zespół

Zespół

Poznajcie nasz zespół

 

Restauracja Leila to nie tylko wybitne miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. To przede wszystkim ludzie, którzy są jej częścią a raczej bijącym sercem. To, że Leila jest tak niesamowitym miejscem, jest przede wszystkim zasługą naszych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i ciężką pracę, aby każdy nasz Gość wyszedł z naszej restauracji zadowolony i najedzony, a także aby chętnie do nas wracał.

Bez tak fantastycznej ekipy nie byłoby Leili, to ludzie tworzą miejsce a nie odwrotnie!

Ahmed Szef Kuchni Restaurcji Leila, restauracja arabska w Warszawie

Ahmad

Szef kuchni

Swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął w rodzinnym domu w Jordanii. Kiedy odkrył, że jest to jego powołanie postanowił swoją pasję przełożyć na zawód, który pokochał. Dlatego też uczył się gotowania pod okiem najlepszych szefów kuchni w Jordanii. Swoją przygodę jako pomoc Szefa Kuchni rozpoczął w restauracji Crown Plaza, która znajduje się nad Morzem Martwym. Przez 3 lata doskonalił swoje umiejętności przygotowania kuchni arabskiej na jak najwyższym poziomie. Następnie pracował jako kucharz w 5* restauracji w Jordanii. Po siedmiu latach wyjechał do Arabii Saudyjskiej zdobywać doświadczenie w restauracji znajdującej się w InterContinental Hotel. Po roku przyjechał do Polski. Pracował w Jordańskiej restauracji Kan Zamaan, która znajduje się w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bober kucharz w restauracji Leila, restauracja arabska w Warszawie, restauracja mezze Warszawa centrum

Baber

Kucharz

Pochodzi z Pakistanu, gdzie ukończył studia gastronomiczne. Następnie rozpoczął praktykę zawodową w 5* hotelu w Lahore, gdzie uczył się kuchni arabskiej, indyjskiej jak również sztuki pieczenia w piecu Tandoori. 4 lata temu przyjechał do Polski i od samego początku pracuje w warszawskich restauracjach.

Marcin - kelner w restauracji Leila, restauracja arabska w Warszawie, restauracja w Warszawie

Marcin

kelner

Student dietetyki, pasjonat zdrowego trybu życia, w wolnych chwilach z zamiłowaniem uprawia każdego rodzaju sport. Niesamowicie sympatyczny i miły. Goście naszej restauracji pokochali Marcina od pierwszego dnia. Jego przygoda z gastronomią zaczęła się właśnie u nas, zaraziliśmy Marcina zamiłowaniem do gastronomii również dzięki wspaniałej atmosferze jaka u nas panuje, polubił kontakt z gośćmi i przepyszną kuchnię arabską.